تبلیغات
مطالب پزشکی - ادامه: احساس آرامش از طریق گفت و گو

به نام خدا

مطالب پزشکی
سلام دوستان عزیز . به وبلاگ مطالب پزشکی خوش آمدید . امیدواریم که این وبلاگ تا حدی مفید باشه و بتونه به برخی از سوالات شما جواب بده . ما رو حتما از نظرات و پیشنهادات خودتون با خبر کنید . ساعت خوبی داشته باشید و موفق باشید


¿ادامه: احساس آرامش از طریق گفت و گو
جمعه 15 مهر 1384

ادامه: احساس آرامش از طریق گفت و گو

4. زن اگر احساس كند كه كسی به حرفهای او توجه دارد , به آرامش رسیدن او با سرعت بیشتری انجام می گیرد. 5. معمولا ونوسیها پس از اتمام یك موضوع و بعد از یك مكث كوتاه به موضوع دیگری می پردازند . 6. نكته دیگری كه در اینجا می خواهیم به آن اشاره كنیم این است كه زنان اگر احساس كنند كه كسی به سخن او گوش نمی دهد برای رسیدن به آرامش یه مسائل دیگری می پردازند تا به آرامشی نسبی دست پیدا كنند .7. نكته بسیار جالبی كه شاید شما اگر یك مریخی هستید برایتان بسیار جای تعجب باقی می گذارد این است كه :گاهی ونوسیها حتی برای رسیدن به آرامش ممكن است پس ار صحبت درباره مشكلات خود به مسائل و مشكلات دیگران بپردازند., تا با صحبت كردن درباره آن به آرامش مطلوب دست پیدا كنند.

در این قسمت با طرز برخورد خانمها با مشكلات و چگونگی دستیابی آنها به آرامش در این مواقع آشنا شدیم . چون هدف ما ارتقا سطح آگاهی هر دو جنس است در بخشهای بعدی به انواع واكنشهای مردها نسبت به صحبت خانمها خواهیم پرداخت.

نوشته شده در جمعه 15 مهر 1384 و ساعت 10:10 ق.ظ توسط : طراوت
ویرایش شده در - و ساعت -