تبلیغات
مطالب پزشکی - خیلی آسان آرامش را به خود هدیه دهید

به نام خدا

مطالب پزشکی
سلام دوستان عزیز . به وبلاگ مطالب پزشکی خوش آمدید . امیدواریم که این وبلاگ تا حدی مفید باشه و بتونه به برخی از سوالات شما جواب بده . ما رو حتما از نظرات و پیشنهادات خودتون با خبر کنید . ساعت خوبی داشته باشید و موفق باشید


¿خیلی آسان آرامش را به خود هدیه دهید
جمعه 18 شهریور 1384

لباسهای روشن بر تن كنید : آنچه می پوشید اثری آشكار بر احساسات شما دارد . لباسهای گشاد ، الیاف طبیعی و رنگهای روشن ایجاد آرامش می كنند و باعث می شوند كه خوش اخلاقتر باشید .

ساعت مچی را رها كنید : آیا توجه كرده اید كه وقتی ساعت را از دست خود باز می كنید چقدر راحت می شوید ؟ خود را از تنش های زمان رها می كنید .

راحت نشستن را فراموش نكنید : از یك صندلی استفاده كنید كه به شما آرامش می دهد . صندلی خوب بر روح شما اثر می گذارد . بهترین انتخواب برای صندلی آنی است كه پشت شما را حمایت می كند تا راست بنشینید .

گاهی زنگ تلفن را نادیده بگیرید : گاهی اوقات به زنگ تلفن توجه نكنید . پاسخ ندادن به تلفن از تنش شما می كاهد .

حوله مرطوب آرامش می بخشد : هیچ چیز مانند حوله مرطوب با آب داغ تنش و استرس چهره شما را بر طرف نمی كند . گرمای مطبوع حوله مرطوب به شما آرامش می بخشد .

از ویتامینها غافل نشوید : استفاده از ویتامین A و B باعث آرامش شما می شود . غذاهائی كه دارای ویتامین B هستند اثری شگفت انگیز دارند . فرآورده های لبنی ، نخود فرنگی ، سبوس گندم ، حبوبات ، پسته و فندق سر شار از ویتامین B هستند .

عبارات تشویش آفرین را دور بریزید : عبارات تشویش آفرین مانند :"" ناچارم ، باید ، موظفم و وقت ندارم "" احساس نا آرامی را بیشتر می كند . به چنین واژگانی گوش ندهید و جای این عبارت ها را با ممكن است ، چنین می كنم ، فرصتی می یابم عوض كنید .

شیر بنوشید : شیر برای شما آرامش و شادی پدید می آورد .شیر سرشار از كلسیم است و باعث آرامش عضلات می شود . اسید های موجود در شیر آرام بخشهای طبیعی هستند .

گاهی لباس با طرح كودكانه بپوشید : چنین كاری یاد آور روزهای شاد زندگی است .

دردو دل كنید : رازداری زیاد اغلب ، تنش آفرین است . گاهی احساس و مشكل خود را با دوستی دازدار در میان بگذارید تا احساس آرامش كنید .

خوش اخلاق باشید : خوی خوش داشته باشید و با مهربانی سخن بگوئید . خوش خوئی بیشتر ، آرامش بیشتری به شما هدیه می كند .

نوشته شده در جمعه 18 شهریور 1384 و ساعت 05:09 ق.ظ توسط : سینا
ویرایش شده در - و ساعت -