تبلیغات
مطالب پزشکی - یك توضیح كوتاه در مورد داستان فوق

به نام خدا

مطالب پزشکی
سلام دوستان عزیز . به وبلاگ مطالب پزشکی خوش آمدید . امیدواریم که این وبلاگ تا حدی مفید باشه و بتونه به برخی از سوالات شما جواب بده . ما رو حتما از نظرات و پیشنهادات خودتون با خبر کنید . ساعت خوبی داشته باشید و موفق باشید


¿یك توضیح كوتاه در مورد داستان فوق
چهارشنبه 26 مرداد 1384

یك توضیح كوتاه در مورد داستان فوق

این داستان برای همه , داستانی آشتاست , زیرا بسیار اتفاق می افتد كه زنها و مردها دزر این موقعیت قرار می گیرند و نمی دانند كه چگونه می شود با آن برخورد كنند. این تفاوتها هیچ ارتباطی به میزان علاقه طرفین به هم ندارد, بلكه به این بستگی دارد كه زن و مرد چقدر از اختلاف میان خود و طرف مقابلش آگاهی دارد و می داند در این موقعیتها چه برخوردی باید بكنند. در داستانی كه ذكر شد این نكته قابل بررسی است كه اگر تام از این نیاز مری آگاه باشد كه او چگونه با استرسئ خود برخورد می كندو این كار او را كه بیش از حد معمول حرف می زند را یك برخورد طبیعی بداند , و همچنین مری نیز آگاه باشد كه دلیل روزنامه خواندن تام عدم توجه به او نیست و تنها عكس العملی عادی در مقابل استرسش است , خواهند توانست برخوردی مناسب داشته باشند.

این مسئله در صورتی حل می شود كه درباره طرز كنار آمدن زن ومرد با استرس اطلاعات بیشتری داشته باشیم .اگر موافقید بار دیگر زندگی در دو سیاره مریخ و ونوس را بررسی كنیم تا در باره زنان و مردان اطلاعات بیشتری به دست آوریم.

ادامه دارد

نوشته شده در چهارشنبه 26 مرداد 1384 و ساعت 11:08 ق.ظ توسط : طراوت
ویرایش شده در - و ساعت -