تبلیغات
مطالب پزشکی - چگونه زنان بدون داشتن قصد بد به مرد ضربه می زنند

به نام خدا

مطالب پزشکی
سلام دوستان عزیز . به وبلاگ مطالب پزشکی خوش آمدید . امیدواریم که این وبلاگ تا حدی مفید باشه و بتونه به برخی از سوالات شما جواب بده . ما رو حتما از نظرات و پیشنهادات خودتون با خبر کنید . ساعت خوبی داشته باشید و موفق باشید


¿چگونه زنان بدون داشتن قصد بد به مرد ضربه می زنند
دوشنبه 17 مرداد 1384

چگونه زنان بدون داشتن قصد بد به مرد ضربه می زنند

و اما آقایون محترم نگران نباشند كه ما یك طرفه به قاضی برویم در اینجا می خواهیم به موضوعی بپردازیم كه باید مورد توجه خانمهای محترم قرار بگیرد .

وقتی مردی با پیشنهادات زن روبرو می شوند و در مقابل آن مقاومت میكند , زن احساس می كند كه مورد بی مهری و بی توجهی واقع شده است و می پندارد كه مورد پذیرش قرار نگرفته است و در نتیجه همین موضوع در نهایت حس می كند كه مورد حمایت نیست و این باعث می شود كه تلخی و ناراحتی در بین آنها پدیدار می شود . اما همه اینها از آنجا سرچشمه می گیرد كه زن نمی داند با ارائه این پیشنهادات باعث می شود اینگونه میان این دو دیواری از تلخی و ناراحتی قد علم كند .

با رعایت تمام این نكات از جانب زن و مرد این نوع از اختلافات از بین رفته و یا به حداقل خواهد رسید , ولی همینطور كه گفتیم موفقیت در این راه مستلزم تلاش از جانب هر دو گروه مریخی ها و ونوسی ها است .

در ادامه به چند نمونه از اشتباهاتی كه زن ونوسی , بدون قصد مرتكب آن می شود می پردازیم و پس از آن در مورد این موارد كمی بیشتر توضیح می دهیم .

ادامه دارد

……

نوشته شده در دوشنبه 17 مرداد 1384 و ساعت 07:08 ق.ظ توسط : طراوت
ویرایش شده در - و ساعت -