تبلیغات
مطالب پزشکی - اجتناب از اندرز

به نام خدا

مطالب پزشکی
سلام دوستان عزیز . به وبلاگ مطالب پزشکی خوش آمدید . امیدواریم که این وبلاگ تا حدی مفید باشه و بتونه به برخی از سوالات شما جواب بده . ما رو حتما از نظرات و پیشنهادات خودتون با خبر کنید . ساعت خوبی داشته باشید و موفق باشید


¿اجتناب از اندرز
شنبه 8 مرداد 1384

اجتناب از اندرز

زنان اگر به این طبیعت مردان توجه نكنند , ممكن است به آسانی , ندانسته و نا خواسته به همسرش توهین كنند .

روی هم رفته وقتی زنی بدون درخواست مرد بخواهد به او كمك كند , گرچه در این كارش نیت خیر دخیل است اما او نمی داند كه چه تاثیر سویی بر روابط بین آنها می گذارد . بخصوص اگر مرد حس كند كه همچون كودكی كم سال مورد انتقاد واقع شده است امكان دارد عكس العملی شدید از خود نشان دهد .

برای بسیاری از مردها مهم است كه ثابت كنند می توتنند به هدفشان برسند , حال این هدف ممكن است پیدا كردن آدرس یك رستوران و یا یك مهمانی باشد . اتفاقَا مردها در مسائل جزئی حساسیت بیشتری از خود نشان می دهند توجیه آنها در این مورد این استكه :"اگر زنم نتواند در كار جزئی مثل پیدا كردن یك آدرس به من اعتماد كند , چگونه می تواند در كارهایی به مراتب بزرگتر به من اطمینان كند ؟ "مردان مانند اجداد مریخی خود به ویژه در كارهایی مانند انجام كارهای مكانیكی و پیدا كردننشانی و یا حل مسائل خود را متخصص می داننددر این زتنها خواسته مرد این است كه طرف مقابلش سكوت اختیار كند و تلاش او را بپذیرد .

ادامه دارد

.

نوشته شده در شنبه 8 مرداد 1384 و ساعت 12:07 ب.ظ توسط : طراوت
ویرایش شده در - و ساعت -