تبلیغات
مطالب پزشکی - ادامه زندگی در مریخ

به نام خدا

مطالب پزشکی
سلام دوستان عزیز . به وبلاگ مطالب پزشکی خوش آمدید . امیدواریم که این وبلاگ تا حدی مفید باشه و بتونه به برخی از سوالات شما جواب بده . ما رو حتما از نظرات و پیشنهادات خودتون با خبر کنید . ساعت خوبی داشته باشید و موفق باشید


¿ادامه زندگی در مریخ
چهارشنبه 5 مرداد 1384

و اما اگر مرد به راستی نیاز به كمك دشته باشد تقاضای كمك كردن نشانه درایت او خواهد بود . و در نتیجه او این كار را با استفاده از یك فرد مورد اعتماد و متخصص انجام می دهد و گرفتاری های خود را با آن شخص در میان می گذارد . در مریخ صحبت كردن درباره مشكل به نشانه در میان گذاشتن آن و گرفتن راهنمایی لازم از جانب آن مریخی دیگر است كه وظیفه راهنمائی كردن را بر دوش دارد , به طور ناخودآگاه آن مریخی دوم كلاه همه چیز دانی بر سر می گذارد و با غرور خاصی بعد از شنیدن چند دقیقه از حرفهای دوستش آن راهنمائی طلایی خود را ارائه می دهد .

و اما با گفتن این مسائل روشن می شود كه مردها به طور غریزی در مورد زنها همان رفتاری را دارند كه با هم جنس خود كرده اند و وقتی زن در مورد مشكلات خود با او صحبت می كند این فكر از ذهن مرد می گذرد كه زن نیاز به كمك دارد پس كلاه همه چیز دانی بر سر بگذار و به سوی او برو و او را با راه حلهایت یاری كن .این را هم بگوئیم كه این راهی است برای مردان تا عشق و علاقه خود را به كسی كه دوستش دارد نشان بدهد با كمك كردن به منظور حل مشكل . او می خواهد برای شریك زندگی اش مفید باشد و وقتی راه حل ارائه می دهد از اینكه به ظاهر توانسته به او كمك كند به خود می بالد .ولی در مقابل احساس زن اینچنین نیست و از مرد قدردانی نمی كند برای اینكه خواستار راه حل نبوده است و این برای مرد جای تعجب باقی می گذارد . زن همچنان ناراحت است و از مرد قدردانی نمی كند و از این به بعد برای مرد هم دشوار تر می شود زیرا او در نظر خود كاری را كه می بایست انجام می داده كرده است و زن آن را پس زده و قبول نكرده در نتیجه گوش فرا دادن یعنی به طور دقیق آن نیاز مهم زن , برای او مشكل تر از همیشه میشود .

مرد نمی داند كه در ونوس صحبت كردن و فقط صحبت كردن در مورد آن مشكل نشانه برخورد همدلانه است و نه دادن راه حل برای رفع آن .

ادامه دارد....

نوشته شده در چهارشنبه 5 مرداد 1384 و ساعت 07:07 ق.ظ توسط : طراوت
ویرایش شده در چهارشنبه 5 مرداد 1384 و ساعت 08:07 ق.ظ