تبلیغات
مطالب پزشکی - زندگی در مریخ

به نام خدا

مطالب پزشکی
سلام دوستان عزیز . به وبلاگ مطالب پزشکی خوش آمدید . امیدواریم که این وبلاگ تا حدی مفید باشه و بتونه به برخی از سوالات شما جواب بده . ما رو حتما از نظرات و پیشنهادات خودتون با خبر کنید . ساعت خوبی داشته باشید و موفق باشید


¿زندگی در مریخ
چهارشنبه 5 مرداد 1384

زندگی در مریخ

مریخیها برای توانمندی , شایستگی , كارائی و موفقیت ارزش قایل هستند . آنها همیشه در حال افزایش توانمندی اثبات حقانیت خود هستند و برداشتی كه از خود دارند با میزان فعالیت ها و نكاتی كه در بالا ذكر شد برابر است .

رضایت مردان با توانایی آنها برای رسیدن   به هدفهای مورد نظر به دست می آید .

در مریخ همه چیز بستگی به تحقق این ارزشها دارد و این موضوع آنچنان مهم است كه بر طرز لباس پوشیدن آنها نیز تاثیر می گذارد . در تمامی شغلها بر اساس نوع و میزان اهمیت نوع لباس فرق دارد و یا بر این اساس نوع خاصی از كلاه را بر سر می گذارند تا میزان اهمیت شغلی آنها مشخص شود .

آنها به خواندن كتابهای خودیار و خود آموز علاقه نداشته و وقت خود را با تفریحات خارج از خانه , دنبال كردن اخبار , خواندن روزنامه , تماشای برنامه های ورزشی و یا گزارش وضع هوا می گذرانند .

مردها به اشیا و اهداف بیش از افراد و احساسات اهمیت می دهند , در جایی كه زنان درباره احساسات و عواطف فكر می كنند در سویی دیگر مردان به قكر اتومبیلهایی با آخرین تكنولوژی و اجناسی كه بتوتند آنها را به اهدافشان نزدیك كنند , هستند .

توجه به این ویژگی مردان یعنی اهمیت رسیدن به اهداف برای نشان دادن میزان شایستگی شان , به زنان كمك می كند كه بدانند چرا مردان در مقابل راهنمایی شدن از جانب آنها اینچنین مقاومت می كنند . توصیه و راهنمایی كردن مرد این ذهنیت را در او به وجود می آورد توانمند و ذی صلاح نیست و بنابراین كاری را نمی تواند بدون كمك و یاری دیگران انجام دهد و كم كم با بی توجهی به این موضوع در او حساسیت به وجود می آید و نسبت به این موضوع از خود واكنش بدی نشان می دهد زیرا موضوع , موضوع صلاحیت یك مرد است كه برای او از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است .

راهنمایی یك مرد در ذهن او این معنا را

تداعی میكند كه نمی داند چه باید بكند و یا

به تنهایی از عهده انجام كاری بر نمی آید .

مرد چون به تنهایی به حل وفصل مسائل خود می پردازد , تقاضای كمك كردن از دیگران نشانه ضعف در او تلقی خواهد شد , پس ترجیح می دهد این مشكل را به تنهایی حل كند مگر اینكه در موارد خاص نیاز به راهنمایی یك متخصص داشته باشد وقتی كه شما از خود مطمئن هستید كه می توانید كاری را به تنهایی انجام دهید دیگر نیازی به در خواست كمك نیست .

ادامه دارد...

نوشته شده در چهارشنبه 5 مرداد 1384 و ساعت 06:07 ق.ظ توسط : طراوت
ویرایش شده در چهارشنبه 5 مرداد 1384 و ساعت 06:07 ق.ظ