تبلیغات
مطالب پزشکی - فصل 2 : آقای همه چیزدان و كمیته اصلاح

به نام خدا

مطالب پزشکی
سلام دوستان عزیز . به وبلاگ مطالب پزشکی خوش آمدید . امیدواریم که این وبلاگ تا حدی مفید باشه و بتونه به برخی از سوالات شما جواب بده . ما رو حتما از نظرات و پیشنهادات خودتون با خبر کنید . ساعت خوبی داشته باشید و موفق باشید


¿فصل 2 : آقای همه چیزدان و كمیته اصلاح
سه شنبه 4 مرداد 1384

فصل 2 : آقای همه چیزدان و كمیته اصلاح

تا الان فكر كردید كه بزرگترین شكایت زنها از مردها چی می تواند باشد ؟ بزرگترین شكایت این است كه مردان گوش شنوا ندارند و یا اگر هم به صحبتهای زنان گوش بدهند این كار تا چند لحظه ای بیشتر طول نمی كشد و بعد از آن شروع به دادن راه حلهای مختلف برای آن مشكل می كنند و به با غروری سر شار كلاه همه چیز دانی را بر سر می گذارند و راه حل های خود را ارائه می دهند و اگر زن در مقابل به خاطر به اصطلاح این لطف بزرگی كه مرد در این رابطه به او كرده است تشكر و قدردانی نكند گیج و مبهوت می شوند كه چه اتفاقی افتاده است و بدون توجه به اعترازات و محكوم كردن مرد به عدم گوش ندادن به حرفهای زن , به رفتار خود ادامه می دهد . نكته ای كه در اینجا باید ذكر شود این است كه زن خواهان برخورد همدلانه است در صورتی كه مرد فكر می كند زن خواستار راه حل می باشد .

و اما زنان , بزرگنرین شكایت مردان هم از زنان این است كه همیشه در صدد تغییر دادن مردها هستند . زن وقتی مردی را دوست دارد در مقابل او احساس وظیفه می كند و می خواهد از او حمایت كند و او را در كارش یاری دهد . زن كمیته اصلاح در خانه به وجود می آورد و كانون توجه او به مرد می باشد , بدون توجه به اینكه مرد در مقابل كمكهای او چقدر مقاومت نشان می دهد زن به این كار خود ادامه می دهد . در صورتی كه مرد این كار زن را به منزله كنترل كردن او می بیند و بیشتر و بیشتر از خود مقاومت نشان می دهد .

این دو مسئله در صورتی حل می شوند كه بدانیم چرا مردها راه حل ارائه می دهند و زنها چرا مترصد بهبود و پیشرفت هستند . برای روشن شدن موضوع از شما دعوت می كنم كه به مطالب زیر با دقت توجه فرمایید .

ادامه دارد . . .

نوشته شده در سه شنبه 4 مرداد 1384 و ساعت 10:07 ق.ظ توسط : طراوت
ویرایش شده در سه شنبه 4 مرداد 1384 و ساعت 11:07 ق.ظ